M280HKJ-L30 Rev.B1

| πίνακας Μοντέλο | M280HKJ-L30 Rev.B1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,28. inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| M280HKJ-L30 Rev.B1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 620.928(H)×341.28(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 649.3(H)×369.6(V) ×15.3(D) mm |
| Περιοχή Bezel | 626.9(H)×347.3(V) mm |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 3.4%), Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED [4 strings] , 40K hours , W/O Driver |
| Βάρος | 2.73/2.87Kgs (Typ./Max.) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1.
Τα INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "M280HKJ-L30 Rev.B1"
- INNOLUX M280HKJ-L30 Rev.B1
- Φύλλο δεδομένων M280HKJ-L30 Rev.B1
- Εικόνα M280HKJ-L30 Rev.B1
- Τιμή M280HKJ-L30 Rev.B1
- Διανομέας M280HKJ-L30 Rev.B1
